Порошенко доручив організувати відзначення Дня хрещення Київської Русі

23 Червня 2016, 10:29

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про відзначення у 2016 році Дня хрещення Київської Русі – України». Про це повідомила прес-служба глави держави.

Президент доручив Кабінету Міністрів утворити у двотижневий строк Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів із відзначення Дня хрещення Київської Русі – України та у місячний строк розробити та затвердити план заходів із відзначення свята.

Програма заходів, як зазначається, має включати, зокрема підготовку та проведення 28 липня урочистостей за участю представників органів влади, громадських об'єднань, релігійних організацій.

Повідомляється, що уряд має забезпечити проведення у поточному та наступному роках робіт з ліквідації аварійного стану, реставрації та реабілітації комплексу споруд Національного заповідника "Софія Київська" у місті Києві та собору Святого Юра у Львові.

Нагадаємо, День хрещення Київської Русі відзначається 28 липня, приурочене до  масового хрещення мешканців Києва, а згодом й інших міст князем Володимиром 988 року.