Порошенко дав доручення про припинення вогню у зоні АТО з 1 квітня

30 Березня 2017, 17:08

Президент України Петро Порошенко повідомив, що дав доручення про припинення вогню на Донбасі з 1 квітня Генеральному штабу Збройних сил України та Міністерству оборони. Про це він сказав у Сент-Джуліансі на Мальті 30 березня, де брав участь у саміті Європейської народної партії.

"Я дав всі необхідні команди Генеральному штабу і міністру оборони", – сказав президент, відповідаючи на питання про те, чи готова українська сторона до реалізації досягнутих в Мінську домовленостей.

Порошенко додав, що саме українська сторона запропонувала встановити режим припинення вогню з 1 квітня.

"Це ще раз спростовує російські твердження щодо позиції української сторони, яка нібито не готова до миру. Навпаки послідовно всі три роки ми не просто декларуємо, а й доводимо, що українська сторона за те, щоб забезпечити режим припинення вогню, виведення російських військ, отримання контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону і відновлення українського суверенітету над окупованим Донбасом і в Криму", – підкреслив президент України.

Нагадаємо, на засіданні Тристоронньої контактної групи в середу, 29 березня, було погоджене припинення вогню в Донбасі з 1 квітня. Міністерство оборони України заявило, що готове виконувати домовленості про припинення вогню в зоні АТО з 1 квітня