Порошенко анонсував внесення в Раду законопроекту про антикорупційний суд

15 Грудня 2017, 11:51

Президент Петро Порошенко анонсував внесення наступного тижня законопроекту про антикорупційний суд на розгляд Верховної Ради.

"Наступного тижня я внесу зазначений законопроект на розгляд Верховної Ради, якщо вона розблокує і дасть можливість його зареєструвати", – заявив Порошенко.

Також президент нагадав, що звернувся до парламенту щодо створення робочої групи для напрацювання відповідного законопроекту, для "можливості врахувати рекомендації тих чи інших фракцій Верховної Ради, щоб уникнути дискусій та вийти на компроміс".

"На черзі – законопроект про Антикорупційний суд. Я знаю, що велика частина громадськості, у тому числі і юридичної громадськості, не підтримує зазначений законопроект", – заявив голова держави під час виступу на заході з нагоди початку роботи нового Верховного суду України.

Раніше Порошенко закликав народних депутатів зняти з порядку денного старий проект закону "Про антикорупційний суд", як це рекомендувала Венеціанська комісія. За його словами, якщо нардепи нічого не зроблять, то він протягом десяти днів самостійно внесе відповідний законопроект до Верховної Ради.