Поранених бійців ЗСУ вертольотом доправили до госпіталю Харкова

14 Серпня 2017, 10:46

Військові медики евакуювали поранених бійців Збройних сил України з району проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі до Харкова. Про це повідомили у прес-службі Мінінстерства оборони Уркаїни у понеділок, 14 серпня.

"Спершу бійцям оперативно надали допомогу передові групи лікарсько-сестринських бригад, що несуть службу найближче до районів бойових дій. Далі поранених доправили до 65-го військового мобільного шпиталю, де провели необхідні заходи з оперативного втручання та стабілізації", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що поранених транспортували вертольотом Мі-8МТ до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (м. Харків). Також до центру були доставлені військовослужбовці з травмами та соматичні хворі.

"Двоє військовослужбовців отримали мінно-вибухові ураження на передовій, – розповідає головний хірург АТО полковник медичної служби Костянтин Гуменюк. – Це множинні поранення верхніх та нижніх кінцівок, тулуба, проникаючі поранення черева. Зараз їх стан стабільний. У Харкові бійці проходитимуть подальшу діагностику та лікування.

Нагадаємо, минулої доби російсько-окупаційні угруповання здійснили 25 обстрілів, унаслідок яких двоє українських військових отримали поранення.