Попри збитки, Siemens підтримує санкції проти РФ

12 Квітня 2015, 17:27

У результаті дії міжнародних санкцій оборот німецького концерну Siemens на російському ринку впав майже удвічі. Про це заявив голова правління компанії Джо Кезер в інтерв'ю тижневику Bild am Sonntag.

«Бізнес з Росією в цілому сильно постраждав, наш скоротився приблизно вдвічі», – сказав Кезер.

Проте, за його словами, концерн підтримує санкції проти Росії.

Раніше зазначалося, що Siemens, зазнаючи серйозних фінансових труднощів і проблем в структурно важливому енергетичному бізнесі, проводить радикальну реорганізацію і звільняє не менш як 7000 співробітників по всьому світу.

Як повідомлялося, санкційний тиск на Росію розпочався в березні 2014 року у відповідь на агресивну політику щодо України і підрив міжнародної системи безпеки. Найсерйозніші санкції, що стосуються цілих секторів російської економіки, почали впроваджувати з липня поточного року.

Нагадаємо, 29 липня Євросоюз ухвалив рішення запровадити проти Росії пакет економічних санкцій, зокрема вести ембарго на постачання озброєння, обмежити доступ російських банків до європейського ринку капіталів, заборонити експорт в Росію високотехнологічної продукції для видобутку нафти та товарів подвійного призначення, які можуть використовувати у військовій сфері.

Читайте також: Попри санкції, ООН підписала з російськими авіакомпаніями угод на $212 млн – ЗМІ.