"Рішення, які приймалися на сесії 2 жовтня були пов’язані з вирішенням питань, в тому числі соціального захисту ветеранів. Зокрема, 27 мільйонів гривень будуть спрямовані ветеранам, і я вважаю, що це правильний крок. Були рішення по захисту чорнобильців, афганців, додаткових зарплат вчителям", – сказав Попов.
"Як ви думаєте, всі присутні, є міський голова чи немає, ухвалено рішення про вибори чи ні, місто повинно жити чи ні? Виконувати функції, надавати послуги?", – додав він.
Глава КМДА вчергове погодився, що в місті мають відбутися вибори, але це питання вирішується у Раді, тож Київрада вже двічі зверталася до народних депутатів призначити вибори.
На що політтехнолог "Батьківщини" Олег Медведєв порадив Попову звертатись не в парламент, а до президента, оскільки саме він вирішує, за що і як голосує фракція ПР в Раді.
Як повідомлялось, народний депутат від ПР Інна Богословська вважає, що dибори в Києві не призначають, тому що Віталій Кличко не хоче йти в мери.
Водночас ні Попов, ні Богословська не спромоглися пояснити, чому регіонали пройшли на сесію Київради, а опозицію не пустила міліція.
Як повідомлялось, 2 жовтня опозиція проводила під Київрадою збори киян, під час яких сталися сутички між активістами, що хотіли зайти до приміщення Київради на її засідання, і беркутівцями. Кількох активістів затримала міліція і склала адміністративні протоколи.
Нагадаємо, опозиція вважає, що Київрада після 2 червня є нелегітимною, оскільки закінчився її 5-річний термін повноважень і вимагає призначити вибори в Києві.
Опозиціонери також ухвалили звернення до Ради Європи та інших міжнародних організацій із закликом підтримати українське місцеве самоврядування.
Читайте також: Боротьба за Київраду: від локальних сутичок через дерибан землі і бюджету до масового протистояння узурпації влади