У прямому ефірі на телеканалі TВi у четвер він заявив, що його команда має намір домагатися довіри киян шляхом реалізації політики розвитку столиці.
"Я думаю, за рік ми підтвердили, що можемо це робити, тому що ми стабілізували фінансово-економічну ситуацію, вирішуємо проблеми інфраструктури", – зазначив він.
Попов зазначив, що йому доводиться багато спілкуватися з жителями столиці. "Я відчуваю, що з кожним місяцем вони все більше мають довіри до влади, хоча проблемою є те, що влада багато разів говорила одне, а робила інше", – підкреслив він.
Тому його команда бачить своїми першочерговими завданнями виконання взятих на себе зобов'язань, а також системний підхід до вирішення проблем міста та забезпечення його розвитку.
"У першу чергу – це зобов'язання, які ми беремо: їх потрібно реалізувати. По-друге – системний професійний підхід, бачення шляхів розвитку Києва. Ми все зробили для того, щоб на кінець цього року Київ мав такий план. Це дасть нам можливість залучити величезні інвестиції", – заявив Попов.
"Я думаю, що такі обставини дозволяють бути кандидатом на посаду міського голови. Я хотів би взяти участь в реалізації такого проекту, бо він дуже амбітний, але реально я знаю, як це зробити", – заявив він.
Відповідаючи на питання, чи має намір він балотуватися на пост міського голови Києва від будь-якої політичної сили або шляхом самовисування, Попов заявив, що прийме рішення з цього приводу коли почнуться вибори.
Нагадаємо, за даними опитування, проведеного року Київський міжнародний інститут соціології, якби вибори київського мера проходили у першу неділю вересня 27% киян проголосували б за кандидатуру Віталія Кличка.
При цьому, за голову КМДА Олександра Попова проголосували б 14% киян, екс-прем’єра Юлію Тимошенко – 7%, екс-мера Києва, народного депутата Олександра Омельченка – 7%, лідера «Громадянської позиції», народного депутата Анатолія Гриценка – 5%.
Доволі велика кількість людей (16%) поки що не визначилися із своїм вибором.