Попов зазначив, що в середу або четвер має намір запросити голів опозиційних фракцій Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока на зустріч, під час якої має намір обговорити подальшу роботу Київради та її блокування опозиційними депутатами.
«Я хочу також запросити для дискусії на цю тему керівників, які представлені у Верховній Раді, які блокують роботу міської ради. Завтра я звернуся до депутатів (Тягнибока, Кличка, Яценюка). Я хочу їх запросити на понеділок, щоб у вівторок зустрітися з депутатами Київради. Можливо, вони не знають, і я хочу пояснити, що ми приймемо важливі рішення, які забезпечать вирішення соціальних питань, і почути їх відповідь », – сказав Попов.
На його думку, міськрада повинна проводити засідання хоча б 1 раз на місяць, але працювати системно.
«Якщо міськрада не прийматиме рішення, місто просто зупиниться. Нам робота міської ради потрібна не разова, а системна. Хоча б 1 раз на місяць депутатський корпус повинен приймати рішення. Якщо вони збираються далі блокувати будівлю міської ради, природно – це не нормально. Діалоги про те, що ми не хочемо будувати, виплачувати заробітні плати, не хочемо розвиватися – яка політична сила може ставити собі такі цілі? Це ж нонсенс. Але якщо такі завдання дійсно стоять (перед блокуючими міськрада депутатами), то про це повинні знати кияни », – зазначив Попов.
Крім того, на думку голови КМДА, наявність міліції в будівлі Київради не обов'язкова.
«Я думаю, що міліції взагалі не повинно бути, тому що міліцією ми тільки провокуємо. Міліція робить свою роботу, але постійно претензії. Я думаю, міліцію треба звільнити від таких функцій і насамперед вступити в нормальний діалог», – додав Попов.
Нагадаємо, 11 липня опозиціонери зірвали сесію Київради, оскільки вважають її не легітимною. Секретар Галина Герега змушена була закрити сесію, але заявила, що не виключає проведення позачергової сесії.
Згодом Герега звернулась до ГУ МВС України у Києві із заявою, в якій вимагала розпочати досудове розслідування щодо вчинення хуліганських дій та зриву пленарного засідання Київради 11 липня. Відповідне звернення було також направлене до прокуратури Києва.