Попов включив зворотній відлік часу

8 Червня 2011, 21:15

«Саме сьогодні, за 366 днів до визначної для нашого міста події, ми розпочинаємо рахувати дні до першого свистка арбітра, до першого футбольного матчу. 8 червня наступного літа ми зустрічатимемо гостей та вболівальників не лише з європейських країн, а й зі всього світу. Столиця гостинно прийме всіх охочих опинитися в епіцентрі футбольних баталій», – заявив голова КМДА Олександр Попов.

 «Фінал Чемпіонату – це велика відповідальність, але ми до неї готові. Київ робить все для того, щоб він пройшов на найвищому рівні. Це наша спільна задача: і влади, і городян. Ми маємо привітно і доброзичливо зустріти гостей з усіх куточків планети, довівши, що Київ – місто з відкритою душею і щирим серцем», – додала секретар Київської міської ради Галина Герега.
Годинник працюватиме цілодобово, нагадуючи киянам та гостям столиці про час, що залишився до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Електронне табло має розмір 8 метрів ширини і 2 метри висоти. Воно  встановлено на колоні з металоконструкції, основою якої є монолітна плита. Загальна висота конструкції сягає 6 метрів. Годинник виготовлено та змонтовано за спонсорські кошти.

Як повідомлялось, готовність НСК «Олімпійський» у Києві за рік до початку чемпіонату становить 87%. Також ще не готовий термінал у аеропорті «Бориспіль», дороги навколо стадіону і зона гостинності.

Повністю закінчити стадіон обіцяють у вересні. Спочатку арену планували презентувати до дня Незалежності, 24 серпня, але через затримку доставки будматеріалів на 60 днів відкриття довелося перенести.

25 травня уряд затвердив загальну вартість реконструкції НСК «Олімпійський» на рівні 4,59 млрд грн.