Попов придумав, як убезпечити владу від мітингувальників

20 Вересня 2011, 18:16

Так, у пункті 11.2 документу сказано, що адміністрація відмовлятиме у проведенні заходів біля будинків, "в яких розміщені державні органи влади та органи місцевого самоврядування".

"(Акції) можуть проводитися на відстані від них не менш як 100 метрів, якщо інше не передбачене відповідними рішеннями цих органів або у спеціально відведених для цього місцях", – йдеться у положенні.

Водночас пунктом 11.4 забороняється встановлення малих архітектурних форм, до яких окрім кіосків та лотків відносять і намети.

Заборона розповсюджується на акції, заплановані у тому самому місці і в той самий час, що і міські або державні заходи.

Також Київська адміністрація вводить норму врахування громадської думки, посилаючись на яку може дозволяти або ж відмовляти у проведенні заходу. Вивчати результати досліджень громадської думки має також міська адміністрація.

Окрім того, суттєво розширений список необхідних для подання заявки на проведення заходу документів. Згідно з положенням, має бути розписано сюжет, назву, мету, зміст заходу, маршрут проведення, зазначено використання технічних засобів та багато іншого.

До того ж, Київська міська адміністрація має право без узгодження з організаторами надіслати ревізора, який слідкуватиме за проведенням заходу.

Зауваження та пропозиції приймаються до 12 жовтня.

Нагадаємо, за ініціативи КМДА 23 серпня Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив проводити мітинги в районі Європейської площі, Софіївської площі, вулиці Банкової, Михайлівської площі та Майдані Незалежності. 24 в Києві відбулися сутички між опозицією і правоохоронцями.