Попов пропонує опозиції з понеділка почати “відвертий діалог”

18 Липня 2013, 12:14

«Закликаю вас до відкритого й відвертого діалогу щодо проведення засідання сесії Київради, до порядку денного якого пропонується внести виключно нагальні соціально-важливі питання життєдіяльності міста. Запрошую вас до перемовин 22 липня 2013 року»,- йдеться у листі.

Попов відзначив, що через зрив пленарного засідання сесії Київради 11 липня «сотні тисяч столичних лікарів, вчителів, соціально незахищених киян позбавлені муніципальних надбавок, зупинено фінансування будівництва метрополітену, реконструкції Поштової площі, ремонту міських доріг та вирішення інших питань життєдіяльності міста».

«Я переконаний у тому, що вам не байдуже благополуччя киян та розвиток нашого міста. Тому звертаюсь до вас із закликом сісти за стіл конструктивних переговорів», – закликає Попов.

Нагадаємо, 11 липня опозиціонери зірвали сесію Київради, оскільки вважають її не легітимною. Секретар Галина Герега змушена була закрити сесію, але заявила, що не виключає проведення позачергової сесії.

Згодом Герега звернулась до ГУ МВС України у Києві із заявою, в якій вимагала розпочати досудове розслідування щодо вчинення хуліганських дій та зриву пленарного засідання Київради 11 липня. Відповідне звернення було також направлене до прокуратури Києва.