Попов прогнозує, що надзвичайна ситуація в Києві буде ще тиждень

24 Березня 2013, 20:10

«Надзвичайна ситуація ще триває. І думаю, що ще як мінімум тиждень буде», – сказав Попов.

За його словами, зараз в місті над вивезенням снігу працює 50 вантажних автомобілів, але цю кількість передбачається збільшити, підписавши договори з великими некомунальними підприємствами міста. Він вказав, що уряд прийняв рішення надати фінансову допомогу Києву для оплати послуг не комунальних підприємств, які долучилися до ліквідації наслідків негоди.

«Ми зараз працюємо з підприємствами, організаціями, які мають багато техніки. Уряд дав добро на залучення державних коштів до оплати цих послуг. Тому у нас тепер є можливості залучити на оплатній основі, бо до цього ми просто на патріотичній основі працювали з керівниками підприємств і організацій, і вони давали нам можливість поповнити те, що є в Київавтодорі для вивезення снігу», – сказав Попов.

В місті, за словами голови КМДА, до ранку понеділка передбачено запустити для перевезення пасажирів 50 % автобусних маршрутів і 100 % трамвайних. З тролейбусами ситуація складніша і наразі відновлено лише 5 маршрутів, але є намір до кінця понеділка відновити решту маршрутів, сказав очільник.

Попов зауважив, що зараз на тих ділянках, де тролейбус запустити неможливо, зокрема, на проспекті Перемоги, вводять великогабаритні автобуси.

 Він підкреслив, що на селекторній нараді було поставлено завдання перед міською владою, щоб наступна середа «не відрізнялась за рівнем транспортного сполучення і якості життя від середи минулого тижня».

Як відомо, 23 березня, у зв’язку з ускладненням погодних умов у Києві було оголошено надзвичайну ситуацію.

25 березня у Києві та області оголошено вихідним днем для працівників бюджетної сфери, окрім медичних установ та структур, що задіяні у подоланні наслідків негоди.

Позначки: