Попов “піймав” сигнал, що в Києві проблеми з хлібом

23 Березня 2013, 19:39

"Надійшли сигнали, що є збої в доставці продуктів та хліба в супермаркети і в магазини, в принципі", – сказав Попов, вказавши, що  ситуація з доставкою вже нормалізувалася в районах Лівого берегу та на Подолі.

Голова КМДА доручив начальнику управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва відпрацювати з ДАІ питання пропуску в місто машин з продуктами. Також Попов доручив профільним службам спрямувати групи оперативного реагування на розчистку виїздів з підприємств ВАТ «Київхліб», аби забезпечити доставку хлібу до магазинів.

За словами  директора "Київхліба" Андрій Прохоров, у магазини Києва 23 березня не доставили 150 т хліба.  "З ранку були замовлення на 468 т хліба. Близько 150 т залишилося", – сказав Прохоров.

Як повідомив голова громадського руху «Кияни разом» Ярослав Діденко, в центрі Києва – на Печерській площі в магазинах закінчився хліб. За словами продавців магазинів, у зв`язку із складними погодними умовами, жодна машина з продуктами не в змозі дістатися до них.

Як відомо, 23 березня у Києві оголосили надзвичайну ситуацію, у зв'язку з інтенсивним снігопадом та хуртовиною. Державтоінспекція обмежила в'їзд вантажного транспорту в Київ.

Позначки: