Попов оголосив головному архітектору догану за закриту у підсобці журналістку

7 Лютого 2011, 10:38

“Ви знаєте, стався прикрий випадок із начальником головного управління архітектури і дизайну. Я не буду коментувати, бо це вже всі знають, але я підписав розпорядження про оголошення йому догани”, – зазначив Попов.

Він також попередив усіх інших чиновників про неприпустимість таких випадків і нагадав, що законом передбачено надавати інформацію ЗМІ. “Такі випадки апріорі повторюватися не можуть, інакше будуть санкції”, – сказав Попов.

Нагадаємо, 2 січня у Будинку архітектора стався інцидент між Целовальником і журналісткою телеканалу 1+1 Ольгою Кошеленко.

Як заявляла сама журналістка, головний архітектор проігнорував запити журналістів щодо коментарів, “пробігши повз камери до зали”. За словами Кошеленко, вона спробувала наздогнати Целовальника і повторити прохання, після чого він заштовхав її у підсобне приміщенні біля зали і зачинив за собою двері.

“Він спитав, який засіб масової інформації я представляю, я відповіла: “1+1”. Тоді він каже: “А чого ти мені зуби показуєш?”. Я запитала, що він має на увазі, але подальша розмова звелася до того, що “Ти в мене взагалі зараз звідси не вийдеш””, – розповіла Кошеленко.

Водночас, за словами журналістки, вона спробувала відчинити двері, за якими знаходилися фотографи, які одразу почали знімати, у результаті чого Целовальник вимушений був відступити.