Попов обіцяє масове задоволення від ялинки на Майдані

Акценти
28 Листопада 2012, 13:19

«Я переконаний, кожен, хто прийде на Хрещатик, до ялинки, залишиться задоволеним. Саме зараз ми працюємо над підготовкою святкування. Настрій дітям і дорослим створюватимуть різноманітні заходи, народні гуляння, ярмарки і звичайно ж – святкова ілюмінація вулиць столиці», – сказав Попов.

Урочисте засвічення головної новорічної ялинки  на Майдані Незалежності відбудеться 19 грудня  – на День Миколая.

31 грудня о 19:00 на Майдані Незалежності розпочнеться свято зустрічі Нового 2013 року. Загалом  у період з 8 грудня 2012 року до 19 січня 2013 року на вулиці Хрещатик працюватиме Новорічно-різдвяне селище та діятиме Благодійний різдвяний ярмарок Української православної церкви «Від Миколая до Різдва».

Біля Пасажу діятиме пересувний атракціон «Київська Карусель», а також від Майдану Незалежності до Бессарабської площі курсуватиме «Потяг святого Миколая»

Як повідомлялось, цьогоріч у центрі Києва встановлюють штучну ялинку   висотою 34,8 метра  із піксельною верхівкою з 3D-ефектом

Торік  у Києві вперше в історії незалежної України встановили штучну ялинку. Її дизайн викликав насмішки киян у соцмережах, після чого дизайн дещо змінили.

90