"Коли буду обраний мером, запропоную президенту об'єднати посади. Накопичений у Києві досвід і розуміння його проблем (кожного дня ці проблеми проходять через мене) дозволить мені працювати при такій системі", – зазначив Попов.
На його думку, розподіл цих двох посад кілька років тому був вірним рішенням, проте зараз уже можна об'єднати ці посади, що посилить позицію керівника міста і дасть можливість проводити ефективну політику.
Водночас він зазначив, що відповідати за місцевий законодавчий орган і виконавчу владу одночасно є дуже великим навантаженням.
За словами Попова, якщо в політиці міста відбувається відхилення від інтересів киян, то в подібного об'єднання є й мінуси. Проте, на його думку, ситуація у Києві не повинна залежати від цього.
Попов також розповів, як планує вигравати виборчу кампанію в Києві: "Це два місяці зустрічей з людьми, з колективами, дискусії на радіо і телебаченні… Я через це вже декілька разів проходив і вважаю, що мої аргументи будуть реальними й об'єктивними. Тому я зможу довести киянам, що стабільність і перспектива розвитку, створення нових робочих місць, розбудовп інфраструктури та вдосконалення соціальної галузі, підвищення рівня життя киян – головне для Києва".
Як повідомлялось, ідею про управління столицею однією людиною, яка буде одночасно і керівником КМДА, і міським головою, Попов озвучував ще 2012 року.
Раніше газета "Дело" з посиланням на джерела повідомила, що Адміністрації президента почали активно шукати варіанти заміни Попова. Наразі, за даними видання, вже визначилися з двома кандидатами на керівника столиці від Партіх Регіонів – Ігорем Лисовим і Олександром Вілкулом. Сам попов назвав цю інформацію – чутками.
Нагадаємо, Верховна Рада 16 квітня відмовилась призначити позачергові вибори Київського міського голови та депутатів Київської міської ради. За відповідний проект постанови, автором якого є депутат від «Батьківщини» Володимир Яворівський, проголосували 200 депутатів з 226 необхідних.