Попов доручив за чотири дні прибрати з Києва кіоски на колесах, які не мають документів

Акценти
28 Червня 2013, 01:59

«Сьогодні ми залучили до підготовки засідання колегії представників засобів масової інформації, які досліджували й висвітлювали тему сезонної торгівлі та МАФів. Це дає нам можливість побачити реальну ситуацію, яка складається навколо цих об’єктів торгівлі, і, нарешті, навести лад у цій сфері. Нам необхідні рішучі дії. І рішенням Колегії ми визначили низку першочергових заходів», – сказав під час колегії голова КМДА Олександр Попов.

Відповідно до проекту рішення колегії, першому заступнику голови КМДА Анатолію Голубченку та керівнику профільного структурного підрозділу  доручено забезпечити функціонування сезонних об’єктів торгівлі виключно у відповідності до їх адресного розміщення, передбаченого додатками до розпорядження КМДА «Про заходи щодо організації сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі в місті Києві в 2013 році», та на які суб’єктами господарювання укладено договори про сплату пайової участі та отримано довідку про функціональне призначення. При цьому Олександр Попов наголосив на необхідності звертати увагу на визначені в договорах площі об’єктів торгівлі.

До 1 липня планується припинити функціонування засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, на які суб’єктами господарювання не укладено договори про сплату пайової участі та не отримано довідок про функціональне призначення тимчасової споруди.  

Крім того, до 1 серпня ПАТ «Київенерго» та іншим власникам електромереж спільно з райдержадміністраціями доручено забезпечити відключення від електропостачання тимчасових споруд, на які суб’єктами господарювання не укладено договори про сплату пайової участі та не отримано довідок про функціональне призначення споруд.  

Також, відповідно до проекту рішення колегії, планується провести інвентаризацію договорів на постачання електроенергії, укладених з власниками тимчасових споруд, відповідно до бази даних отриманих довідок про функціональне призначення, у разі їх відсутності угоди будуть розірвані.

У повідомленні відзначається, що у КМДА також розглянуть  питання відновлення роботи евакуаторів з метою демонтажу автокав’ярень та пересувної несанкціонованої торгівлі.

Під час засідання колегії Попов заявив,що керівники структурних підрозділів із питань благоустрою Шевченківської, Подільської та Святошинської районних держадміністрацій будуть звільнені за незадовільну роботу щодо демонтажу тимчасових споруд.

«Голови інших райдержадміністрацій до 5 липня мають проаналізувати роботу керівників структурних підрозділів з питань благоустрою та прийняти рішення щодо їх відповідності займаним посадам», – йдеться у повідомленні.

Попов також  оголосив догану заступнику голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолію Багану, та пообіцяв оголосити догани   першому заступнику голови Печерської районної держадміністрації Юрію Риженку та керівнику КП «З утримання зелених насаджень Печерського району».

Голова КМДА також  оголосив догани першому заступнику директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища – начальнику управління контролю за благоустроєм Сергію Роменському та начальнику КП «Київблагоустрій» В’ячеславу Солошенку – за недостатній контроль за роботою районних в місті Києві держадміністрацій щодо демонтажу тимчасових споруд та недотримання графіку демонтажу МАФів

У повідомленні значиться, що догану отримає начальник КП «Київський метрополітен» Володимир Федоренко через незадовільний рівень дотримання правил торгівлі на території столичної підземки. До відповідальності буде притягнутий і його заступник, який координує цей напрямок роботи.

У повідомленні також значиться, що Олександр Попов  рекомендував правоохоронцям розглянути питання притягнення до дисциплінарної відповідальності керівництва райуправлінь МВС  за недостатній контроль за виконанням правил торгівлі в столиці.

90