Попередні дані вказають, що літак АН-148 у Росії розбився через технічну несправність

5 Березня 2011, 16:38

За його словами, ст.263 УК РФ передбачає відповідальність за "порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що спричинило з необережності смерть двох і більше чоловік".

Як повідомив представник військово-слідчого управління СК РФ, в результаті катастрофи загинули усі сім чоловік, які знаходилися на борту. "В результаті катастрофи загинули п'ять членів екіпажа і два представники М’янми", – відмітив співрозмовник агентства.

За словами джерела в правоохоронних органах, причиною краху літака Ан-148 у Білгородській області могла стати технічна несправність.

“Швидше за все, до катастрофи привела технічна несправність, про які-небудь умисні дії говорити не доводиться”, – підкреслив співрозмовник агентства.

Джерело, знайоме з ситуацією, причинами катастрофи літака Ан-148 у Білгородській області міг стати людський чинник.

За його словами, пілоти з М’янми не проходили тренажерну пілотну підготовку. "Якщо вони були за штурвалом, це могло привести до авіакатастрофи. Літак міг звалитися в штопор", – сказав він.
 

У той же час, співробітник адміністрації села Гарбузово, що став очевидцем події, повідомив, що літак загорівся за декілька секунд до падіння.

"Я бачив, як літак почав крутитися над школою, після цього спалахнув і впав на городах селян", – сказав очевидець. Він також відмітив, що в результаті катастрофи літака, що впав в суботу у Білгородській області, з жителів селища ніхто не постраждав, руйнувань житлових будов не сталося.

Екіпаж складався із заслуженого льотчика-випробувача, заслуженого штурмана і двох бортінженерів, яких супроводжували двоє громадян М’янми.

За інформацією Воронежського акціонерного літакобудівного товариства це був перший подібний політ цього літака.

Нагадаємо, в суботу у Воронезькій області під час випробувального польоту розбився літак Ан-148,який належав Воронезькому авіабудівному заводу..

Як відомо, спільно з Воронезьким авіазаводом АН-148 розробляє український завод "Авіант". Так, спільне підприємство "ОАК-Антонов" розробляє та продає літаки АН-140, АН-148 і АН-124