Понад 70 судилищ у Криму. Окупанти ухвалили перші рішення щодо кримськотатарських активістів

18 Грудня 2017, 13:08

У понеділок, 18 грудня, в окупованому Криму підконтрольні Москві суди ухвалили перші рішення щодо кримськотатарських активістів, які провели серію одиночних пікетів 14 жовтня.

Так, адміністративні провадження за статтею про порушення порядку проведення мітингів розглядають в Сімферополі, Алушті, Судаку, Джанкої та інших містах.

Наразі були винесені рішення по 10 справах. У всіх випадках судді оштрафували активістів на 10 тис. руб.(близько 4700 грн – Ред.).

За інформацією спільноти "Кримська солідарність", уже оштрафовані: Валерій Грігорь, Наріман Аметов, Ельдар Алієв, Мустафа Расілов, Сервер Сейтібрамов, Джамадін Зіядінов, Руслан Умеров, Ельдар Емірусеін, Айдер Абібулаєв, Садрі Муратов.

Зазначимо, що учасники пікетів 14 жовтня виступили проти переслідувань кримських татар і на захист політв'язнів. Пікетники вийшли на вулиці з плакатами "Мусульмани не терористи", "Насиллям милування нема силування", "Зупиніть свавілля силовиків Криму".

Нагадаємо, 18 грудня в окупованому Росією Криму проходить рекордна кількість судових засідань щодо кримськотатарських активістів. Зазначається, що підконтрольний Кремлю суд планує розглянути 70 адміністративних справ, пов'язаних з масовими одиночними пікетами, які кримські татари провели 14 жовтня в різних районах Криму.