Понад 200 українських туристів на добу “застрягли” в аеропорту Шарм-ель-Шейха

28 Квітня 2018, 15:56

В суботу, 28 квітня, понад 200 українських туристів не можуть вилетіти з Шарм-ель-Шейха та більше доби очікують на відправлення до Львова. Про це повідомив начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

 

За словами Кирилича, на разі на літак очікують приблизно 215 осіб, однак точна кількість українських громадян, що перебувають у Шарм-ель-Шейху, ще уточнюється. 

 

"За інформацією туроператора та українського консула, громадяни України, які не змогли повернутися до Львова вчора, наразі перебувають в одному з готелів міста. Частина з них залишалася в аеропорту", – зазначив він.

 

Варто зазначити, що з урахуванням вимог адміністрації аеропорту та надзвичайного стану у країні, особи можуть перебувати у приміщенні аеропортів не більше 2 годин. Тому частині людей, які лишалися в аеропорту, довелося поселитись до готелю і там очікувати на своє повернення в Україну. Туроператор мав забезпечити усі потреби за власний кошт.

 

"Аеропорт Львова не мав можливості прийняти літак, замовлений туркомпанією у авіакомпанії EGYPTAIR, тому довелося замовляти літак з України." – додав він.

 

Пізніше стало відомо, авіарейс для понад 200 українських туристів, які не змогли вчасно вилетіти з Шарм-ель-Шейха (Єгипет) до Львова, планується на вечір 28 та ніч 29 квітня.