Помічник Путіна запланував візит на окупований Донбас – Міноборони

5 Лютого 2016, 16:35

На окупований Донбас заплановано візит помічника президента РФ Владіслава Суркова. Про це заявив заступник директора департаменту Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

За його словами, офіційних кандидатур від РФ в органи місцевого самоврядування так званих "ЛНР" і "ДНР" поки немає, але представники російської влади ведуть активну роботу з підготовки до "виборів" на окупованих територіях Донбасу.

"Чи будуть ці кандидати від російської сторони, сказати дуже складно, але те, що працюють зараз вищі посадові особи  РФ, заплановано візит радника президента Росії Суркова до регіону. Дуже активно працюють радники на місцях в Луганську і Донецьку. Які будуть висновки? Побачимо", – заявив Скібіцький.

Нагадаємо, глава "ДНР" Олександр Захарченко підписав указ про перенесення дати місцевих "виборів" із 18 жовтня 2015 року на 20 квітня 2016 року.

9 жовтня сепаратистські ЗМІ повідомили про перенесення виборів на 20 березня 2015 року.

Раніше самопроголошена "влада" "ДНР" і "ЛНР" повідомила, що погодилася перенести на наступний рік місцеві вибори, висунувши вимогу до Києва виконати весь комплекс заходів Мінських угод від 12 лютого.

Президент України Петро Порошенко заявив, що оголошення терористами нових дат так званих виборів на підконтрольній їм території Донбасу є шантажем, який неприйнятний для України.