Полторак висловив занепокоєння через проведення у Білорусі російських навчань “Захід-2017”

Акценти
24 Липня 2017, 11:02

Міністр оборони України Степан Полторак не виключає можливості провокацій з боку Російської Федерації під час російсько-білоруських військових навчань "Захід-2017". Про це він написав у Facebook у понеділок, 24 липня.

"Викликає занепокоєння проведення російських навчань "Захід-2017". Ми не виключаємо можливості провокацій з боку РФ під надуманими приводами. За таких умов Україна змушена забезпечувати свою обороноздатність", – заявив міністр.

Крім того, він відзначив конструктивну роботу групи експертів та спецпредставника США в Україні Курта Волкера під час візиту на Донбас.

"Світова спільнота має справедливо та об'єктивно оцінювати події на сході України та підтримувати нас у прагненні відстояти територіальну цілісність та суверенітет", –  наголосив Полторак.

Нагадаємо, 21 липня Полторак заявив, що навчання "Захід-2017" можуть використати для початку агресії проти України та Європи.

Раніше у НАТО заявили, що російські військові навчання у Білорусі можуть виявитися "троянським конем", зазначивши, що під виглядом навчань Росія може залишити там завезену військову техніку.

Навчання РФ «Захід 2017» пройдуть в Білорусі з 14 по 20 вересня.

92