Полторак покарав 10 посадовців через події на полігоні у Гончарівському

21 Червня 2016, 18:07

Службове розслідування, проведене Військовою службою правопорядку (ВСП), підтвердило факти неналежної організації та проведення навчального збору з резервістами на базі 1-ї окремої танкової бригади у селищі Гончарівське на Чернігівщині. Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

«За результатами розслідування міністр оборони притягнув до дисциплінарної відповідальності 10 керівників різних органів військового управління Збройних Сил. Полторак визначив у наказі перелік заходів, які необхідно провести у Генеральному штабі, Командуванні Сухопутних військ та оперативних командуваннях з метою недопущення подібних випадків у майбутньому», – йдеться у тексті.

Про конкретні покарання посадовцям у Міноборони не повідомили.

Як повідомлялося, 15 червня повідомили про масову бійку резервістів у стані алкогольного сп'яніння у Гончарівському. Тоді зазначили, що ВСП призначила службову перевірку цього випадку та встановила, що тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Водночас низка громадських активістів повідомили, що конфлікт спричинило те, що на полігон привезли понад 2 тисячі осіб зі спеціальностями, не пристосованими до проведення запланованих навчань. Їх протримали на полігоні понад добу, а потім наказали роз'їжджатися.

Також нагадаємо, 9 червня на військовому полігоні в селищі Гончарівське Чернігівської області троє військовослужбовців розпалили вогнище, після чого стався вибух невідомого предмета. Двоє з них загинули, один отримав поранення. Прокуратура відкрила провадження за фактом вибуху за ч.3 ст.414 Кримінального Кодексу (порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, які становлять підвищену небезпеку для оточення).