Полторак окреслив терміни демобілізації

15 Березня 2016, 14:20

Планова демобілізація військовослужбовців з лав ЗСУ відбудеться наприкінці березня-на початку квітня. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак під час відвідування Яворівського полігону у Львівській області.

«Планова демобілізація проходитиме відповідно до закону в кінці березня і в квітні поточного року. Ніяких передумов, які могли б зірвати звільнення особового складу, в даний час немає», – сказав Полторак.

Водночас, відповідаючи на питання про можливість проведення нової хвилі часткової мобілізації до лав ЗСУ, міністр зазначив, що після ухвалення низки рішень стосовно контрактної служби, в тому числі і збільшення грошової винагороди військовослужбовців, «за два місяці поточного року понад 9 тис військовослужбовців перейшли на контрактну службу і ця тенденція триває».

«Ми сподіваємося, щомісяця контракти підписуватимуть 5-7 тис. осіб», – наголосив він.

Окрім того, Полторак висловив надію, що в разі необхідності проведення мобілізації до військкоматів також прийдуть добровольці, яких візьмуть на контрактну службу.

Нагалаємо, під час цієї хвилі демобілізації з лав ЗСУ звільнять військових, призваних під час четвертої хвилі мобілізації.