Польський євродепутат: не всі опозиційні депутати захочуть скласти мандати

Акценти
7 Листопада 2012, 02:15

"Кожен має право в Україні домагатися правди через суд. Оскарження фальсифікацій в суді — це логічний крок. Щодо задуму обнулити списки, я не дуже вірю, що всі опозиційні кандидати одностайно відмовляться від своїх мандатів", – зауважив Залевський.

"Також не певен, що то був би мудрий крок. Бо все легальне політичне поле залишилося у розпорядженні партії Регіонів. Натомість, що було б важливо нині зробити в Україні? По-перше, зосередитися на Угоді про асоціацію з ЄС. По-друге, відповідно до стандартів цієї майбутньої співпраці, здійснити економічні реформи. Не поодинокі, в одній якійсь галузі, а комплексні", – наголосив Залевський.

"Треба створити умови для вивільнення енергії цілого українського народу. Україна є державою з високим потенціалом, його можна добре розвинути. В моєму розумінні, дві найважливіші, пріоритетні справи для України — це економічна реформа та угода з ЄС", – сказав євродепутат.

Читайте також Польський євродепутат: “Відмовитися від безвізового режиму з Україною — це підтримати корумповані політичні системи”

Як раніше повідомлялося, представники об'єднаної опозиції, ВО "Свобода" та партії Віталія Кличка УДАР оголосили про можливість "обнулення" своїх виборчих списків.

Згодом голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко заявив, що такий крок заведе політичну ситуацію в країні у правову безвихідь.

90