Польського військового заарештували за побиття американських солдатів

3 Серпня 2018, 16:50

У місті Злоценєц Західнопоморського воєводства заарештували польського військовослужбовця за побиття двох американців, представників сил НАТО в Польщі.  Про це повідомили в Окружній прокуратурі у Щецині, передає польський портл wprost.pl.

 

Зазначається, що інцидент трапився уночі 22 липня в одному з барів в Злоценєці.

 

Так, причина конфлікту наразі невідома.

 

"Унаслідок побиття завдано серйозної шкоди здоров’ю одного з потерпілих. Підозрюваного взято під тимчасову варту на три місяці", – заявила представник прокуратури Малгожата Войцехович.

 

Водночас другий американський солдат постраждав менше й повинен був повернутися до підрозділу після короткого лікування.

 

Наголошується, що польському військовому загрожує до восьми років позбавлення волі.

 

Нагадаємо, 25 травня через східні регіони Німеччини у напрямку країн Балтії та Польщі рухалися дві величезні колони американських бойових машин, у тому числі танків. Зазначається, що перекидання здійснювалися у рамках операції "Атлантична рішучість" ( "Atlantic Resolve").

 

17 травня країни Балтії попросили США посилити дислоковані на їхній території батальйони НАТО військово-морськими силами. 

 

4 квітня США повідомили, що планують надати країнам Балтії 170 мільйонів доларів на військову допомогу. 

 

Як повідомлялось, 3 квітня лідери країн Балтії заявили, що звернуться до США з проханням відправити більше військ та підсилити повітряну оборону на східному фланзі НАТО для стримування Росії під час зустрічі з президентом Дональдом Трампом.