Польща запропонувала новий формат переговорів для вирішення конфлікту на Донбасі

15 Серпня 2015, 14:56

Президент Польщі Анджей Дуда запропонував президенту України Петру Порошенко новий формат переговорів щодо розв'язання конфлікту на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв’ю Польському радіо. 

Дуда наголосив, що під час телефонної розмови з Порошенком він запропонував, аби в мирних переговорах брали участь найсильніші держави Європи, а також сусіди України, в тому числі Польща.

Він зазначив, що слід почати про це розмовляти, однак, попередив, що спочатку він хотів би детально обговорити цю справу під час зустрічі з президентом Порошенком.

За словами Дуди, представники обох сторін готують зустріч, на якій будуть встановлені подробиці розмов глав Польщі та України.

Нагадаємо, напередодні Порошенко і Дуда провели телефонну розмову, під час якої домовилися про підготовку майбутнього українсько-польського саміту.

Раніше у Польщі схвалили зміни до Угоди про малий прикордонний рух з Україною. Зокрема, вирішили продовжити термін перебування на території Польщі для власників дозволів на МПР до 90 днів.

Також повідомлялося, що Польща виділить 28 млн злотих допомоги Україні.