Польща спростить процедуру отримання шенгенських віз для власників квитків на матчі Євро-2012

5 Жовтня 2011, 07:19

Як розповів на брифінгу прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров, 3-4 жовтня поточного року у Варшаві відбувся семінар з питань взаємодії консульських служб усіх країн-членів ЄС під час проведення масових спортивних заходів на прикладі Євро-2012.

"Детально обговорювалися можливості швидкого та ефективного реагування на будь-які проблемні ситуації, пов'язані з перебуванням в Україні та Польщі організованих груп та індивідуальних відвідувачів чемпіонату. Польська сторона підтвердила впровадження на період Євро-2012 спрощеної процедури оформлення шенгенських віз українським громадянам на основі квитків на футбольні матчі", – наголосив він.

Дікусаров також зазначив, що сторони домовилися про проведення відповідної інформаційної кампанії в Україні з заохочення власників квитків на Євро-2012 звертатися до консульських установ Польщі в Україні для оформлення віз, починаючи з березня 2012 року.

Крім того, на цьому семінарі відбулася презентація заходів, що їх здійснюють Україна та Польща на законодавчому, логістичному та інших напрямах робіт, а також у напрямі безпеки в контексті забезпечення успішного проведення футбольного чемпіонату.

Нагадаємо, у липні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін заявив, що про безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом на період проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року поки не йдеться.