Польща попередила про загрозу терактів під час ЧС-2018 у Росії

5 Червня 2018, 10:59

Міністерство закордонних справ Польщі попередило про можливі теракти під час Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року.

 

Так, МЗС Польщі опублікувало на сайті спеціальний порадник для польських вболівальників.

 

 

Зокрема, він містить дані про розташування польських консульських установ, посольств, умови в'їзду і перебування в РФ та рекомендації щодо безпеки під час турніру.

 

"У Росії існує загроза терактів, і вона може зрости у зв’язку з Чемпіонатом світу з футболу, який розпочинається 14 червня. Не можна виключити терактів у містах-господарях турніру. Особливу обережність треба зберегти на стадіонах, у секторах вболівальників, а також у громадському транспорті" – йдеться у повідомленні.

 

 

У свою чергу, польське дипвідомство застерегло поляків  від поїздок у республіки Північного Кавказу та окупований Крим.

 

"Пам'ятайте, що Польща не визнала анексію Росією кримського півострова і не має можливості надати громадянам, які мешкають там, польську консульську допомогу. У зв'язку з цим категорично не рекомендуємо подорожі до Криму", – наголосили у пораднику.

 

Нагадаємо, 22 травня правозахисна організація Human Rights Watch закликала бойкотувати матч чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії в червні 2018 року.

 

 Крім того, МЗС України закликало українських уболівальників не їхати на чемпіонат світу з футболу-2018, який з 14 червня по 15 липня відбудеться в Росії.

 

Як повідомлялось, глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.