Польоту Януковича у Кривий Ріг завадив туман

8 Грудня 2011, 12:17


За словами співрозмовника, сьогодні міжнародний аеропорт Кривого Рогу не зміг прийняти президентський літак через густий туману. Прибуття Януковича в Кривий Ріг очікувалося близько 10 години ранку.

За інформацією прес-служби Дніпропетровської ОДА, регіональний перинатальний центр в Кривому Розі відкрив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул за участю міністра фінансів Федора Ярошенка та міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенка.

Обласне комунальне заклад «Криворізький перинатальний центр» було побудовано за кошти державного бюджету та бюджету Дніпропетровської області. Вартість об'єкта 44 млн. грн. У Центрі 76 ліжок, і він повинен забезпечити до трьох тисяч пологів на рік. Центр обслуговуватиме породіль Кривого Рогу та сусідніх районів. У перинатальному центрі створені всі умови для немовлят, які народжуються з патологіями. У медичному закладі є можливість рятувати і виходжувати новонароджених немовлят вагою від 500 грамів.
Очікується, що Віктор Янукович прибуде до Дніпропетровська близько 12 годин.

Як повідомлялось, 15 листопада Віктор Янукович мав вирушити до Польщі з Києва рано вранці, однак через туман у вроцлавському аеропорті виліт був затриманий. Затримка вильоту, склала близько 7 годин. За офіційною версією Банкової затримка візиту була зумовлена через туман над Вроцлавом.

Згодом позиція Адміністрації президента пізніше змінилася, мовляв, злетіти до Польщі літак Януковича міг, але були побоювання, що повернутися в Україну він не зможе швидко через погодні умови. «Не сидіти ж там сім днів», – пояснювали в АП.

Проте в аеропорту Вроцлава не скасовували жодного рейсу в той день.