Полковника Збройних Сил затримали на хабарі

13 Листопада 2020, 13:04

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України затримали на хабарі начальника одного з відділів Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України. Про це 12 листопада повідомляють на пресслужби СБУ та ДБР.

 

За попередньою інформацією, начальник одного з відділів Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ вимагав в учасника тендера 400 тисяч гривень.

 

У повідомленні пишуть, що за це полковник обіцяв внести зміни до технічних умов виготовлення військової продукції — елементів символіки ЗСУ. Це «коригування» фактично гарантувало б перемогу підприємця в тендерах на постачання такої продукції для Міноборони. Військовий, за даними СБУ, шантажував підприємця — у разі зволікання з хабарем погрожував віддати перемогу в тендері конкурентам.

 

Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті під час отримання першої частини хабаря. Наразі триває досудове розслідування за ст. 368 Кримінального кодексу — надання неправомірної вигоди службовцю. У разі доведення вини полковнику загрожує до 10 років позбавлення волі.

 

Наразі вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу. Правоохоронці перевіряють причетність інших осіб до злочину.