Полковник Нікіфоров, якого підозрюють у розтраті 2,4 млн, вийшов під заставу – ЗМІ

16 Грудня 2017, 15:55

Заступник начальника Харківського національного університету Повітряних сил Ігор Нікіфоров, якого підозрюють у розтраті 2,4 млн грн держбюджетних коштів, 15 грудня вийшов із слідчого ізолятора під заставу в розмірі 480 тис. грн. Про це в суботу, 16 грудня, пише Інтерфакс-Україна з посиланням на юристів, які здійснюють захист Нікіфорова.

"Заставу зібрали і внесли товариші по службі, друзі, люди, які його підтримують, і вчора (15 грудня) Нікіфоров вийшов на свободу", – йдеться в повідомленні.

За інформацією видання, начальник ХНУВС Андрій Алімпієв, якого також підозрюють у розтраті 2,4 млн держбюджетних коштів, вносити заставу відмовився.

"Він не бажає вносити заставу, оскільки вважає себе невинним у злочинах, які йому намагаються інкримінувати", – зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, 14 грудня Апеляційний суд Харківської області залишив без змін рішення райсуду про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 січня для начальника Харківського національного університету Повітряних Сил генерал-майора Андрія Алімпієва

Нагадаємо,17 листопада військова прокуратура затримала обох фігурантів за підозрою в тому, що генерал-майор Андрій Алімпієв в період з 10 липня 2016 року по 23 грудня 2016 року, будучи начальником ХНУПС, порушив закон України про здійснення державних закупівель шляхом складання додаткового договору з постачання паливно-мастильних матеріалів на користь 2 фірм: ТОВ "Татнафта-АЗС-Україна" і ТОВ "Мідас-Ойл", внаслідок чого державі нанесено збитків на 2 млн 430 тисяч грн.

30 листопада Дзержинський райсуд Харкова обрав арешт, тобто, утримання в СІЗО, на два місяці – до 16 січня 2018 року з можливістю застави в 1,5 млн грн для генерал-майора Андрія Алімпієва, підозрюваного в розтраті 2,4 млн грн держбюджетних коштів. Другий фігурант справи – заступник начальника військового ВНЗ Ігор Нікіфоров узятий під варту на два місяці із запорукою в 1 млн грн. На суді генерал Алімпієв заявив про свою невинність, посилаючись на конфлікт інтересів з керівництвом військової прокуратури, і відмовився від внесення за себе застави.

Сторона звинувачення заявляє, що підозрювані, уклавши додаткові договори на постачання палива за завищеною ціною, діяли умисно.