Полк “Азов”розповів про результати роботи на передовій

24 Вересня 2019, 16:35

Командний склад полку “Азов” розповів про результати понад восьми місяців роботи. Про це повідомляється на офіційному сайті полку.

 

За словами командира полку Дениса Прокопенко, відомого як друг Редіс, повернення азовців на першу лінію фронту було знаковою подією.

 

“В ході роботи на передовій ми досягли певних успіхів. На трьох напрямках одночасно нашими військами була просунута лінія вперед”, – підкреслив командир полку.

 

Зазначається, що за час перебування підрозділу на передовій, зі складу окупантів 30 бойовиків були вбиті, 42 поранені. Шість бойових машин піхоти та щонайменше 10 одиниць вантажної та легкової техніки було підбито, дві БМП знищено.

 

 

“Вперше за всю історію проведення операції було зафіксовано документально в бойовому стані радіолокаційну станцію контрбатарейної боротьби “Зоопарк-1”, що вчергове підтверджує присутність військ Російської Федерації на сході України. Силами “Азову” станцію було виведено зі строю. Також було збито два російських БПЛА типу “Елерон””, – розповів друг Редіс.

 

З початку року 400 бійців полку отримали нагороди.

 

Чотири бійці підрозділу “Азов” загинули в боях на Світлодарській дузі – це друг Круглий, Максон, Біч і Шах.

 

 “Своїм прикладом і героїзмом ці бійці показали, що вони готові віддати все, аби наша країна була незалежною й усіма своїми силами намагалися вигнати агресора зі сходу України. Це безперечно герої, усі вони, на жаль, нагороджені посмертно”, – додав командир.

 

Наразі “Азов” провів успішну ротацію та повернувся в пункт постійної дислокації, де продовжить покращувати свій рівень військової підготовки.

 

Як повідомлялося, 12 липня у зоні ООС бійці полку "Азов" на Світлодарській дузі перехопили черговий російський безпілотник типу "Елерон-3".