Полк “Азов” охоронятиме головні об’єкти життєзабезпечення Маріуполя

23 Грудня 2014, 16:15

Полк спецпризначення "Азов" бере на себе відповідальність за охорону об'єктів життєзабезпечення Маріуполя. Про це повідомили на офіційній сторінці полку у мережі Facebook.

За інформацією полку, окрім підірваного у ніч на 23 грудня залізничного мосту, диверсанти намагалися вчинити ще два теракти.

"Сьогодні, о 01:40 ночі бойовики підірвали залізничний міст через річку Кальчик біля станції Сартана. Також за оперативними даними, стало відомо, що терористи намагалися підірвати ще два залізничних мости. Спробу попередили двоє охоронців заводу "Азовсталь". В результаті сутички, бойовики їх обстріляли, один дружинник загинув, іншого поранено. Під час огляду місця теракту було найдено понад 80 кг тротилу. Вочевидь, атака бойовиків була спрямована на те, аби відрізати місто та заводи від забезпечення з метою дестабілізації ситуації та деморалізації мирного населення", – йдеться у повідомленні.

"Полк "Азов" бере повний контроль над головними об'єктами життєзабезпечення міста. Полк бере на себе відповідальність за здійснення комплексу заходів з попередження диверсій та терактів", – додали у тексті.

Нагадаємо, у ніч на 23 грудня у Маріуполі підірвали залізничний міст.

Також відомо, що залізничне сполучення з Маріуполем наразі неможливе.