Поліція затримала під Радою одного з мітингувальників

17 Листопада 2020, 12:14

У вівторок, 17 листопада, біля Верховної Ради України поліцейські затримали одного з учасників акції протесту, його доставили до територіального управління поліції для з’ясування усіх обставин скоєного.  Про це повідомила Національна поліція в місті Києві.

 

За наявними даними, інцидент стався, коли поліцейські частково відтіснили громадян і зробили коридор для проходу народних депутатів до ВРУ.

 

«У цей момент один з учасників заходу вчинив злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського та намагався вчинити з правоохоронцями бійку. Наразі 50-річного правопорушника, жителя Тернопільської області, доставлено до територіального управління для з’ясування усіх обставини та притягнення його до відповідальності», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 17 листопада під Верховною Радою мітингують підприємці, які вимагають у депутатів скасувати карантин вихідного дня та зберегти спрощену систему оподаткування.

 

Рада у вівторок планує, зокрема, заслухати звіт прем'єра Дениса Шмигаля щодо виконання постанови про створення Національного штабу протидії біологічним загрозам, причин запровадження карантину вихідного дня та використання бюджетних коштів, передбачених для подолання наслідків пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

 

Нагадаємо, карантин вихідного дня запровадили в Україні 11 листопада. Таке рішення негативно вплинуло на дрібний та середній бізнес.