Поліція запобігла теракту під Мар’їнкою

25 Березня 2016, 18:00

Правоохоронці запобігли теракту, виявивши та вилучивши в селі Новомихайлівка Мар'їнського району обладнання для підриву. Про це інформує відділ комунікації ГУНП в Донецькій області.

«У результаті оперативної розробки у покинутому будинку в селі Новомихайлівка поліцейські спільно з СБУ виявили арсенал боєприпасів та вибухівки, захований бойовиками. Обладнання для підриву та інші предмети масового ураження вилучено та направлено на експертизу. Правоохоронці запобігли використанню збройового арсеналу з метою диверсії та попередили жертви серед мирного населення», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, під час оперативно-превентивних заходів поліцейські встановили особи двох чоловіків, причетних до діяльності збройних бандформувань «ДНР», мешканців м. Донецька та м. Курахове. Наразі проводяться заходи щодо встановлення їх місця перебування.

Водночас спецгрупа нейтралізувала загрозу для мешканців м. Красногорівки. Прямо на вулиці, поблизу від приватних будинків правоохоронці вилучили 2 снаряди від гранатометів, що не розірвалися.

«У будь-який момент боєприпаси могли вибухнути. Ці осколкові снаряди спеціально пристосовані, аби вражати й лежачі мішені, тобто навіть впавши на землю, шансів врятуватися практично немає», – зауважили в поліції.

Нагадаємо, раніше у Станиці Луганській поравоохоронці запобігли теракту на КПП прикордонників.