Поліція заявила про ще один злочин вбивць директора Caparol

18 Вересня 2019, 13:47

Поліція оголосила про підозру сімом обвинуваченим у замовному вбивстві начальника відділу реклами КП «Київський метрополітен» у 2019 році. Ця ж група причетна до вбивства топ-менеджера німецької компанії Caparol у селі Крушинка 2016 року. Про це в середу, 18 вересня, повідомило Міністерство внутрішніх справ.

 

За словами начальника Головного управління Нацполіції Київської області Андрія Нєбитова, під час аналізу матеріалів стало зрозуміло, що підготовка, скоєння і приховування слідів злочину 2019 року – ідентичні з вбивством директора у 2016 році.

 

Зазначено, що після 21 обшуку вилучили зброю, боєприпаси, гроші, документи, жорсткі диски.

 

Сімох підозрюваних, організаторів та виконавців затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу. Їм  інкримінують створення злочинної організації та скоєння двох умисних убивств на замовлення.

 

Максимальне покарання – довічне ув’язнення.

 

Нагадаємо, 20 вересня 2016 року у селі Крушинка Київської області вбили директора німецького підприємства Caparol в Україні. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав убивство замовним.

 

У січні 2019 року у Києво-Святошинському районі вбили начальника відділу реклами КП «Київський метрополітен» трьома ударами ножем у спину.

 

17 вересня правоохоронці затримали підозрюваних у вбивстві директора Caparol.