Поліція вилучила матеріали з камер відеоспостереження щодо пожежі в офісі “Інтера”

5 Вересня 2016, 10:11

Співробітники Національної поліції Києва вилучили матеріал з камер відеоспостереження біля офісу телеканалу "Інтер". Про це повідомив радник голови Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк на своїй сторінці в Facebook.

"Слідчі Нацполіції ГУНП Києва вилучили інформацію з камер відеоспостереження біля будівлі телеканалу "Інтер". Незважаючи на перешкоди власників і співробітників ресурсу, істина буде встановлена. Інформація обробляється. Деталі повідомимо", – написав він.

Раніше у соцмережах повідомили, що у Києві невідомі підпалили шини біля студії новин телеканалу Інтер на вул. Щусєва, всередині будівлі сталася пожежа. На Інтері заявили про кількох потерпілих унаслідок підпалу.

Згодом стало відомо, що поліція затримала кількох учасників підпалу офісу Інтера.

Водночас у ДСНС заявили, що на вул.Щусєва у Києві, де розташований офіс телеканалу "Інтер", було кілька загорянь: під час проведення мітингу горіли автомобільні шини та двічі у приміщенні будівлі – внаслідок занесення стороннього джерела запалювання. Також рятувальники зазначили, що загиблих і травмованих вналслідок інциденту немає.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звинуватив телеканал "Інтер" у поширенні російської пропаганди і закликав Службу безпеки вислати з країни ідеолога інформаційної політики телеканалу "Інтер" Ігоря Шувалова.