Поліція викрила посадовців, що привласнили 7 млн грн на будівництві фортифікаційних споруд на Донбасі

10 Березня 2016, 18:28

У Донецькій області працівники поліції виявили факт привласнення бюджетних коштів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національної поліції.

Відповідно документів кошти виділялись на будівництво фортифікаційних споруд на території 3-х районів Донецької області. Так, встановлено, що на території Володарського, Тельманівського, Волноваського районів комерційні структури проводили будівництво командно-спостережних пунктів та бліндажів. Договір про проведення даних робіт товариства уклали з одним із управлінь Волинської ОДА.

Читайте також: На Луганщині чиновники купували за бюджетні кошти будматеріали, в рази завищуючи ціну

Відповідно до проектно-кошторисної документації, під час будівництва фортифікаційних споруд повинні були використовуватися залізобетонні конструкції. Однак, встановили морські металеві контейнери, які значно дешевші. Незважаючи на це, посадові особи оборонного відомства, одного з управлінь Волинської ОДА та будівельних організацій підписали документи, на підставі яких були виділені бюджетні кошти. Таким чином, в результаті безпідставного зменшення реальних витрат бюджетних коштів, вказаними посадовими особами привласнено 7 мільйонів гривень.

За даним фактом військовою прокуратурою Донецького гарнізону відкрито кримінальне провадження за ч.5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

В теперішній час проводяться слідчо-оперативні заходи, направлені на встановлення винних осіб та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

Позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна – таке покарання загрожує всім причетним до цього правопорушення особам.

Нагадаємо, на Луганщині посадовці розікрали бюджетні кошти, виділені на ремонт доріг.