Поліція викрила конвертцентр з обігом понад 100 млн грн, який очолювала раніше засуджена

18 Грудня 2015, 11:05

Поліція Дніпропетровщини ліквідувала тіньовий центр мінімізації оподаткування у Дніпропетровську, через який за рік відмито понад 100 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.

Повідомляється, що з офісів центру вилучено понад 300 тис. грн готівкою, а на рахунках заблоковано ще 400 тис. грн. Документування діяльності злочинності тривало близько двох місяців.

«В групі між учасниками були чітко розподілені ролі. Організатор – жінка 1979 року народження, раніше засуджена за шахрайство та ухилення від сплати податків. Вона  здійснювала загальне керівництво, працювала з клієнтами та розподіляла прибутки, отримані від незаконних операцій між членами злочинної групи. Тіньовий бухгалтер – 28-річна колишня працівниця банку. Здійснювала ведення фінансової діяльності та документації конвертцентру. Кур’єри – жінка 1958 року народження та 21-річний чоловік. Здійснювали збір знятих з рахунків готівкових коштів та перевезення їх до офісу або безпосередньо клієнтам», – йдеться у тексті.

Також до складу підконтрольних фігурантам підприємств з ознаками фіктивності входили п'ять товариств, два з яких оформлені на наркозалежних осіб. Всі товариства зареєстровані у місті Дніпропетровськ. Зняття готівки здійснювалось через рахунки 11 фізичних осіб, які відкриті у трьох банківських установах міста.

Як повідомлялося, у Києві ліквідували міжрегіональний конвертцентр з обігом у понад 200 млн грн.