Поліція відзвітувала про затримання “Віті Тбіліського” та низки кримінальних авторитетів

5 Травня 2016, 08:19

Правоохоронці затримали низку злочинців з різних регіонів Україні. Подробиці затримання оприлюднили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

«В ході оперативної розробки співробітники управління кримінальної поліції ГУНП в Донецькій області отримали інформацію про те, що кримінальні авторитети Донецької та Дніпропетровської областей планують зібратися у Дніпропетровську. Отримані дані правоохоронці негайно передали колегам з Дніпропетровщини. Зловмисники, які зібралися не аби де, а у готельно-ресторанному комплексі, явно не очікували на правоохоронців. Багато хто з них мешкає на окупованій території. Мета зборів — надання “звітності” щодо виконаної роботи, збір та розподілення коштів», – йдеться у повідомленні.

«Зі стабілізацією оперативної обстановки на Донеччину почали повертатися різні кримінальні авторитети. У зв'язку з цим кримінальна поліція області посилила заходи, спрямовані на виявлення та затримання саме таких, як то кажуть, “блатних” осіб. Результат — протягом кількох останніх днів було викрито понад 20 таких осіб. 28 квітня під час обміну інформацією із дніпропетровськими колегами було затримано 13 людей, причетних до різних злочинів», – розповів начальник управління кримінальної поліції в Донецькій області Артем Кисько.

До рук поліцейських потрапив ватажок хлочинців, відомий “злодій в законі” “Вітя Тбіліський”. 47-річний кримінальний авторитет має більше шести судимостей. Понад 30 років свого життя він провів за ґратами. На територію України потрапив в останній день березня цього року. Не пробувши тут і місяця, був видворений за межі країни.

Двом із зловмисників вдалося вислизнути. Але правоохоронці Донеччини все рівно затримали їх – вже у Красноармійську. Серед них — організатор “зльоту” та ще двоє “товаришів”, яких до Дніпропетровська не запрошували. Підозрювані намагалися заховатися в окупованій Макіївці.

Затримані — мешканці Донецької, Луганської, Полтавської областей. Більшість з них вже має  судимості за грабежі, розбої, хуліганство, крадіжки, незаконне поводження із вогнепальною зброєю та навіть ДТП з травмованими особами. Наймолодшому із зловмисників 20 років, але вік не завадив чоловікові вже двічі потрапляти до поля зору правоохоронцю у кримінальних справах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Донеччині у святкові дні затримали дев'ятьох терористів "ДНР".