Поліція відкрила справу щодо побиття депутата Булаха – Геращенко

31 Серпня 2017, 10:10

Правоохоронні органи відкрили справу щодо побиття депутата-антикорупціонера Дмитра Булаха. Про це 31 серпня на своїй сторінці у Facebook  написав радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

За його словами, що знайти двох нападників буде нескладно, а основною версією нападу можна розглядати перешкоджання активній громадській діяльності потерпілого.

"Швидше за все замовникам злочину була поставлена ​​задача налякати Дмитра Булаха, щоб він відмовився від своєї активної громадської позицією. Це буде однією з основних версій слідства. (…) Оскільки нападники були без масок, то їх буде досить легко визначити і притягнути до відповідальності. Важливіше тут буде визначити замовників нападу на Дмитра ", – йдеться у повідомленні.

Геращенко також зауважив, що недалеко від місця нападу було 5-6 перехожих, які бачили інцидент, тому їх попросила допомогти у встановленні обставин події.

Також працівнки поліції збирають записи з відеокамер, розташованих за маршрутом переслідування Булаха від будинку до станції метро "Тракторний завод".

Як повідомлялось, у Харкові побили депутата облради від "Самопомічі", голову "Харківського антикорупційного центру" Дмитра Булаха, унаслідок чого у нього рана на голові й можливі переломи щелепи і ребер. При цьому член правління "Харківського антикорупційного центру" Дмитро Дробот сказав, що напад з антикорупційною діяльністю і заявив про стеження.