Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом сміттєвого зсуву на Львівщині

30 Травня 2016, 22:22

У Львівській області поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» Кримінального кодексу України за фактом зсуву на сміттєзвалищі. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції регіону.

Провадження відкрили за ознаками злочину, передбаченого ст.272 КК України Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, пожежа на території сміттєзвалища в с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівщини розпочалася 29 травня. Згодом стало відомо, що трьох працівників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям.

Зазначимо, що Грибовицький полігон твердих відходів розташований одразу за Львовом. На території сміттєзвалища зберігається від 200 до 500 тисяч тонн гудронів – відходів виробництва Львівського дослідного нафтомаслозаводу. Якщо гудрони потраплять у ґрунт, це може спричинити отруєння підземних вод і усіх джерел води навколо сміттєзвалища.