Поліція розпочала провадження щодо депутатів Чернівецької міськради, які послабили карантин

28 Серпня 2020, 12:50

Поліція розпочала кримінальне провадження щодо депутатів Чернівецької міської ради, які частково скасували карантинні обмеження в Чернівцях (зоні з «червоним» рівнем епіднебезпеки). Про це повідомляється на сайті Нацполіції Чернівецької області в четвер, 27 серпня.

 

«25 серпня депутати Чернівецької міської ради на позачерговій сесії прийняли рішення про часткове скасування карантинних обмежень на території Чернівців, яка через погіршення епідемічної ситуації визнана зоною з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Оскільки такі дії депутатів міської ради можуть спричинити поширення захворювання та збільшити кількість людських жертв, за вказаним фактом поліція розпочала кримінальне провадження», – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що слідчі Шевченківського відділення поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) ККУ.

 

З 24 серпня на території Чернівців, Заставнівського та Кіцманського районів встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки.

 

Нагадаємо, Україну поділяють на чотири зони за рівнем епідеміологічної небезпеки: червону, помаранчеву, жовту і зелену. До якої зони належить регіон, визначають за показниками: заповненість ліжок; рівень тестування; відсоток позитивних тестів від усіх проведених тестувань; показник динаміки зростання кількості випадків за останні 7 днів порівняно з попереднім тижнем.

 

Належність міста до червоної зони означає введення низки радикальних обмежень, зокрема припинення руху громадського транспорту, закриття закладів громадського харчування, магазинів, дитячих садків, інших установ.