Поліція розголосить частину матеріалів справи щодо вбивства журналіста Комарова – Князєв

20 Червня 2019, 15:48

Глава Національної поліції Сергій Князєв анонсував, що поліція розголосить частину матеріалів кримінальної справи щодо вбивства черкаського журналіста Вадима Комарова. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

 

За словами Князєва, найбільш досвідчені слідчі і оперативники Нацполіції надають практичну і методичну допомогу Головному правлінню Нацполіції у Черкаській області з метою встановлення усіх причетних до цього злочину.

 

Він підкреслив, що оперативники звернулися до слідчих для отримання дозволу на розголошення частини матеріалів кримінального провадження. Відтак найближчим часом правоохоронці планують звернутися до журналістів за допомогою в ідентифікації особи злочинця.

 

"Найближчим часом ми звернемося до журналістської спільноти за допомогою: надамо фотороботи осіб, причетних до цього правопорушення – для того, щоб ми могли ідентифікувати найскоріше правопорушників", – сказав глава Нацполіції.

 

Князєв запевнив, що НПУ докладе максимум зусиль для того, щоб цей злочин не залишився в розряді нерозкритих.

 

Нагадаємо, у четвер, 20 червня, журналіст Вадим Комаров, який перебував у комі після побиття, помер.

 

Як повідомлялося, у Черкасах 4 травня жорстоко побили місцевого журналіста Вадима Комарова, він перебував у реанімації в тяжкому стані.