Поліція провела обшуки в помешканні волонтерів Акастьолових

13 Грудня 2019, 10:37

У ніч на п’ятницю, 13 грудня, слідчі обшукали помешкання подружжя волонтерів Євгена та Наталії Акастьолових. Про це вони повідомили у Facebook.

 

Зокрема, Євген написав: «В мене дома поліція, буде обшук». У коментарях до допису він додав, що обшук стосується «справи Шеремета». Як повідомляється, обшук завершився близько 5 ранку.

 

 

Наталія додала, що правоохоронці відпрацьовують всі зв'язки нових підозрюваних по справі. Під постом свого чоловіка вона пізніше виклала фото квартири після обшуку.

 

 

Зауважимо: Євген Акастьолов під час Революції Гідності був заступником командира Першої сотні. Наталя допомагає пораненим бійцям у шпиталях.

 

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівниці «Української правди» Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 ККУ (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ озвучили основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

 

12 грудня 2019 року Нацполіція затримала підозрюваних у цій справі. Мова йде, зокрема, про Андрія «Ріффмастера» Антоненка. Він – лідер гурту Riffmaster, військовий сержант Сил Спеціальних операцій ЗС України, автор хіта Сил спецоперацій «Тихо прийшов, тихо пішов». Також у справі як підозрювані фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, волонтерка та лікарка Юлія Кузьменко, добровольці Владислав та Інна Грищенки.

 

За версією правоохоронців, чоловік, що бере участь в закладанні вибухового пристрою під авто Шеремета  – це Антоненко. Жінка, яка закладала вибухівку – це Кузьменко. Дугарь потрапила на камери і її ідентифікували як людину, яка знімала авто Шеремета до закладання вибухівки.  За версією правоохоронців, основний мотив вбивства – дестабілізація ситуації в державі шляхом вбивства відомої особи.