Поліція посилила патрулювання Одеси після нападу на активіста Михайлика

26 Вересня 2018, 12:53

У середу, 26 вересня, в Одесі  розпочали роботу додаткові мобільні пости на в’їздах до міста та планується поступове нарощування кількості правоохоронців, задіяних до патрулювання та забезпечення правопорядку. Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, передає прес-служба Нацполіції.

За його словами, за результатами наради з участю представників кількох правоохоронних органів було прийнято рішення про проведення оперативно-профілактичного відпрацювання міста Одеса. 

Начальник Департаменту карного розшуку Нацполіції Сергій Тіхонов повідомив, що в рамках розкриття замаху на вбивство громадського активіста в Одесі задіяно повністю весь блок кримінальної поліції області. Крім того, до одеського регіону вже відряджено представників центрального апарату Департаменту карного розшуку.

За словами начальника Департаменту превентивної діяльності Ігоря Бабича, в рамках відпрацювання вже сьогодні до служби залучені додаткові спільні наряди з Національною гвардією. Крім того, на вулиці міста вийдуть додаткові наряди патрульної поліції. 

 

«Ми забезпечуємо перекриття всіх в’їздів в населений пункт шляхом виставлення додаткових мобільних блокпостів, контролю за використанням транспорту щодо незаконного  переміщення товарів, заборонених в обігу», – зазначив  Бабич. 

Він також повідомив, що в самому місті поетапно, починаючи з сьогоднішнього дня, планується поетапне нарощування сил, задіяних до пішого та автомобільного патрулювання вулиць та громадських місць Одеси. Додатково на службу задіють 100 працівників спецпідрозділів поліції.

 

Як повідомили ЗМІ, 25 вересня  правоохоронці у рамках кримінального провадження щодо замаху на життя активіста Олега Михайлика затримали трьох осіб.

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.