Крім того, поліцейські перевіряють нові деталі, які стають відомими в ході слідства, зокрема – щодо знаряддя нападу.
За словами В’ячеслава Аброськіна, над розкриттям та розслідуванням злочину працює спеціально створена група з числа працівників Головного слідчого управління Нацполіції, оперативників Департаменту стратегічних розслідувань, слідчих та оперативників обласного главку поліції Херсонщини.
Зазначається, що в ході розслідування слідчі призначили низку необхідних експертних досліджень. Відтак експерти встановили, що щільність кислоти, виявленої на одязі чиновниці Херсонської міськради, вдвічі більша за речовину, що використовується в автомобільних акумуляторних батареях.
Водночас правоохоронці перевіряють інформацію, що почала надходити до поліції після звернення із закликом до громадян і ЗМІ – посприяти у встановленні особи чоловіка, ймовірно причетного до нападу на Катерину Гандзюк.
«Наразі ми ретельно перевіряємо інформацію у справі нападу на чиновницю, яка надходить від громадян. Ми уточнюємо найменші деталі та аналізуємо їх», – наголосив В’ячеслав Аброськін.
Нагадаємо, 6 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у замаху на вбивство Катерини Гандзюк у вигляді тримання під вартою на 60 діб.
Раніше стало відомо, що поліція затримала, ймовірного, нападника в рамках кримінального провадження про замах на Катерину Гандзюк.
3 серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко відвідав постраждалу громадську діячку Катерину Гандзюк, яка зазнала хімічних опіків після нападу в Херсоні. За словами генпрокурора, він прийняв рішення передати слідство до центрального апарату СБУ.
31 липня у Херсоні невідомий облив кислотою виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нападу на Гандзюк, попередня правова кваліфікація – ст.296 Кримінального кодексу України "хуліганство". Крім того, поліція оприлюднили фото ймовірного нападника. Пізніше правоохоронці перекваліфікували напад на виконувача обов'язків керуючої справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк з "хуліганства" на "тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування". 1 серпня стало відомо, що поліція перекваліфікувала напад на активістку з "тяжких тілесних ушкодження з метою залякування" на "замах на вбивство".
Згодом стало відомо, що Гандзюк перебуває в реанімаційному відділенні лікарні, її стан оцінюють як стабільно важкий. За попередньою інформацією, у неї від опіків постраждали 35% шкіри. Сильно пошкоджене ліве око, а найбільше постраждала шия.
1 серпня стало відомо, що громадську діячку Катерину Гандзюк перевезуть на лікування до Києва. Згодом Гандзюк виписали з лікарні та літаком доправили до Києва, де перевезли до Київського опікового центру. Також Гандзюк надали державну охорону.