Поліція перевіряє чотири версії побиття Балуха

15 Вересня 2020, 09:53

Слідство розглядає чотири основні версії побиття колишнього політв'язня Володимира Балуха: нещасний випадок, хулігантство, помста та умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Про це 15 вересня у Facebook повідомив колишній політв'язень Кремля журналіст Роман Сущенко.

 

Він зазначив, що 14 вересня був на допиті поліції у цій справі як свідок.

 

"Слідство цікавили найдрібніші деталі. Судячи по змісту запитань та їх кількості, слідчі досить серйозно ставляться до з'ясування обставин надзвичайної події. Слідство з'ясувало більшість обставин того вечора, відшукало свідків та провело необхідні слідчі дії. Успіх подальшого розслідування цілком залежить від стану здоров'я Володимира Балуха. Правоохоронці чекають, коли він прийде до тями і зможе свідчити", – написав Сущенко.

 

Він вважає, що версія нещасного випадку малоймовірна.

 

Наразі судово-медична експертиза не завершена і від її висновків залежить успіх розслідування.

 

Нагадаємо, Балуха побили в ніч на 8 вересня на території київського Гідропарку. У нього вкрали телефон та банківську картку. У Балуха зламані рука та ключиця, але загрози для життя немає. Як повідомлялося, даних, які б свідчили про політичний мотив, немає. Поліція розслідує напад на Балуха як розбій. Нині Балух перебуває у медикаментозному сні.