Поліція не озвучує версій щодо мотиву вбивства Окуєвої

Акценти
13 Січня 2020, 14:58

Поліція не озвучує версії щодо мотиву вбивства добровольця АТО Аміни Окуєвої. Про це під час брифінгу повідомив керівник ГУ Нацполіції в Київській області Андрій Нєбітов, передає УНІАН у понеділок, 13 січня.

 

Він зазначив, що вбивство було скоєно на замовлення. Щодо замовників та їхньої мотивації в Нацполіції поки не хочуть розголошувати версії. Натомість заявляють, що це може зашкодити слідству.

 

«Вони були не знайомі (Окуєва та її вбивця – Ред.), тому ми вважаємо, що цей злочин скоєно на замовлення, і зараз слідство вивчає діяльність цієї злочинної групи не лише в межах України, а й зокрема в країнах ЄС. І я сподіваюсь, що за допомогою західних партнерів ми отримаємо більше інформації – хто був замовником, як передавались кошти», – наголосив Нєбітов, зазначивши, що замовники могли зустрічатись з виконавцями у країнах ЄС.

 

«Більш детально я не говоритиму, щоб не були знищені можливі речові докази, які дозволять нам встановити мотив злочину та замовників. У нас є версії щодо мотиву», – додав Нєбітов.

 

Водночас, слідство виключає те, що Окуєву могли вбити за її власні та борги її чоловіка Адама Осмаєва.

 

«Зараз у слідства такої інформації немає. Ми вивчали спосіб життя і бачили, що ці люди не мали великих статків. Тому говорити про це зараз немає підстав», – сказав Нєбітов.

 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року невідомі обстріляли автівку Окуєвої та Осмаєва на залізничному переїзді «Глеваха» у Київській області. Окуєва загинула, Осмаєв отримав поранення в ногу. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство». 

 

12 січня 2019 року оперативники затримали організатора вбивства Окуєвої. ДНК затриманого збіглось із ДНК на залишеній на місці вбивства Окуєвої зброї.

90